Cvičení pro páry a rodiny
Nahrávám...

Cvičení pro páry a rodiny

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean euismod bibendum laoreet. Proin gravida dolor sit amet lacus accumsan et viverra justo commodo. Proin sodales pulvinar tempor. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Nam fermentum, nulla luctus pharetra vulputate, felis tellus mollis orci, sed rhoncus sapien nunc eget.

Využijte možnost úvodní konzultace ZDARMA!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean euismod bLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean euismod bibendum laoreet. Proin gravida dolor sit amet lacus accumsan et viverra justo commodo.ibendum laoreet. Proin gravida dolor sit amet lacus accumsan et viverra justo commodo.

 

O programu TVAROVÁNÍ POSTAVY

Cílem tohoto programu je zpevnit a vytvarovat postavu (snížit hmotnost) dle přání klienta, důležité je však zachování zdravotní kontinuity. Je určen obzvláště pro lidi, kteří trpí civilizačnímim obtížemi (nadváha, bolesti zad, stres, únava). Cvičení lze zaměřit také na kompenzaci rekreačního a vrcholového sportu, program lze nastavit prakticky pro každého, dle jeho zdravotního stavu a věku, liší se pouze intenzita cvičení a výběr cviků.

Samotnému cvičení předchází vyšetření pohybovéjho aparátu a diagnostika dle tradiční čínské medicíny, v případě horšího zdravotního stavu je program doplněn o vyšetření u lékaře.

V rámci cvičení se využívá kombinace rehabilitačních cviků, klasického fitness cvičení a prvků jógy, při cvičení používáme např. TRX (závěsný systém), kettlebell (činka ve tvaru koule s trojúhelníkovým madlem), bosu, balón. Frekvence cvičení samozřejmě závisí na zdravotním stavu klienta a zvoleného cíle, ideální je cvičení absolvovat v průměru 2-3 krát týdně, každé 60 minut.