Redukce váhy s Osobním trenérem
Nahrávám...

Redukce váhy s osobním trenérem

Nadváha či dokonce obezita bohužel patří k dnešním civilizačním chorobám. Ať už vás trápí pár kilo navíc nebo máte skutečné zdravotní potíže způsobené vyšší nadváhou, pomůžeme vám dosáhnout optimální tělesné hmotnosti a konstituce.

Redukce váhy s osobním trenérem

Nejspolehlivější metodou ke zredukování váhy je cvičení pod odborným dohledem. Jako osobní trenér mám s redukcí váhy bohaté zkušenosti. Sestavím Vám na míru takový program, po kterém budete hubnout především zdravě. Společně si stanovíme cíle a optimální hodnoty úbytku váhy. Podívejte se na moje reference nebo si přečtěte článek jednoho z mých klientů.

Využijte možnost úvodní konzultace ZDARMA!

Nejste si jistí, zda jsme pro vás to pravé nebo zda vám můžeme pomoci? Nechte se přesvědčit! Zcela nezávazně a zdarma vás zveme na úvodní konzultaci, kde probereme vaše potřeby, a navrhneme možnou podobu naší spolupráce.

 

O programu REDUKCE VÁHY

Cílem tohoto programu je snížit tělesnou hmotnost, podíl tuku v těle, a celkově vyřešit všechny problémy, které jsou většinou na vyšší nadváhu navázané. 

Program je určen pro každého, probíhá ale pod dozorem dietologa (úvodní vyšetření, sestavení jídelníčku, byliny) a případně i lékaře, když to zdravotní stav pacienta vyžaduje. 

Intenzita cvičení je přizpůsobena aktuální kondici, nemusíte se tedy bát, že bychom vás hned na první lekci odradili. Naším cílem je zajistit dlouhodobou změnu vašeho životního stylu, hubnutí probíhá pozvolna a podle stanovených pravidel, aby se posléze nedostavoval jojo efekt.

 

Cena: od 400 Kč za jednu hodinovou lekci