Tvarování postavy s osobním trenérem
Nahrávám...

Tvarování postavy s osobním trenérem

Chcete mít pevnější a stabilnější postavu? Potřebujete shodit pár kil a přibrat na čisté svalové hmotě? Nebo prostě jen vyrýsovat břicho a zmenšit zadeček?

Využijte možnost úvodní konzultace ZDARMA!

Nejste si jistí, zda jsme pro vás to pravé nebo zda vám můžeme pomoci? Nechte se přesvědčit! Zcela nezávazně a zdarma vás zveme na úvodní konzultaci, kde probereme vaše potřeby, a navrhneme možnou podobu naší spolupráce.

O programu TVAROVÁNÍ POSTAVY s osobním trenérem

Cílem tohoto programu je zpevnit a vytvarovat postavu (snížit hmotnost) dle přání klienta, důležité je však zachování zdravotní kontinuity. Je určen obzvláště pro lidi, kteří trpí civilizačními obtížemi (nadváha, bolesti zad, stres, únava). Cvičení lze zaměřit také na kompenzaci rekreačního a vrcholového sportu, program lze nastavit prakticky pro každého, dle jeho zdravotního stavu a věku, liší se pouze intenzita cvičení a výběr cviků.

Samotnému cvičení předchází vyšetření pohybového aparátu a diagnostika dle tradiční čínské medicíny, v případě horšího zdravotního stavu je program doplněn o vyšetření u lékaře.

V rámci cvičení se využívá kombinace rehabilitačních cviků, klasického fitness cvičení a prvků jógy. Při cvičení používáme např. TRX (závěsný systém), kettlebell (činka ve tvaru koule s trojúhelníkovým madlem), bosu, balón. Frekvence cvičení samozřejmě závisí na zdravotním stavu klienta a zvoleného cíle, ideální je cvičení absolvovat v průměru 2-3 krát týdně, každé 60 minut.

Cena: od 400 Kč za jednu hodinovou lekci