Reference | Osobní trenér fitness
Nahrávám...

Reference

Našima rukama prošly již stovky klientů! S oblibou s námi spolupracují i známé osobnosti, které jsou pro nás skvělou vizitkou a pro Vás mohou být zdrojem inspirace i motivace!

Rozhovor s Karlem Šípem v pořadu Všechnopárty

Na rozhovor s Karlem Šípem v pořadu Všechnopárty se můžete podívat na stránkách České televize - ZDE. 

 

Josef

Josef začal pod mým dohledem pracovat na svém zdraví přibližně před jedním rokem. Jeho program se skládá z rehabilitačního cvičení, klasického cvičení a jógy. Sestavil jsem mu i jídelníček  na míru a celé je to doplněné bylinami dle TCM. Za tuto dobu se Josefovi povedlo shodit neuvěřitelných 56 kilogramů a více než 45 centimetrů v pase. Naše spolupráce nekončí, máme vytyčené další cíle a já vím, že Josef jich dosáhne.

Helena Vondráčková

S Helenou pracuji již přes čtyři roky. Program zahrnuje klasické a rehabilitační cvičení, vše navíc doplňujeme o akupunkturu a bylinky. Helena patří k nejpečlivějším klientům a spolupráce nás oba naplňuje a baví.

Jitka Asterová

Spolupráce s Jitkou trvá již přes deset let. Za tuto dobu udělala ohromný pokrok - zhubla, zpevnila svoji postavu a cítí se skvěle. V poslední době jsme přidali také cvičení jógy.

Lou Fanánek Hagen

Výsledkem více než desetileté spolupráce je nejen úbytek více než 20 kilogramů tuku, ale i celkové zlepšení zdravotního stavu. Díky dobré životosprávě a respektování udílených rad se nedostavil jo-jo efekt a Lou Fanánek si stále drží optimální hmotnost. Jeho maximální výkon v bench-pressu má hodnotu 155 kg!

Lukáš Pavlásek

Spolupráce trvá již několik let. Za tuto dobu se mu výrazně zlepšilo držení těla a i fyzická kondice. Zhubl již pět kilogramů tuku.

Miloš Pokorný

S Milošem spolupracujeme více než 10 let. Miloš za mnou přišel, že potřebuje zhubnout, vytvarovat postavu a zlepšit kondici. Vše jsme doplnili o stravovací plán dle západní a východní medicíny.

Zdeněk Podhůrský

Se Zdeňkem spolupracuji přes 10 let. Zaměřili jsme se na přibírání svalové hmoty, tvarování postavy. Vše jsme doplnili o stravovací plán dle západní a východní medicíny.

Zhubni do plavek s VZP

Soutěž, která probíhala v letech 2008-2011, byla určena především těm, kteří nikdy necvičili ve fitnesscentru, ale měli chuť začít, chyběly jim však potřebné informace a odborné vedení. Soutěže jsem se účastnil jako šéftrenér, odborná záštita a vytvořil jsem také pro soutěžící stravovací plány.

Podle osvědčených metodických pokynů, které jsem sestavil, soutěžící cvičili po dobu osmitýdenního semifinále v partnerských fitnesscentrech soutěže. A to buď individuálně, nebo v případě zájmu pod dohledem trenérů. Po ukončení semifinále bylo na základě dosažených výsledků vybráno 10 finalistů, kteří pak absolvovali ještě další čtyři týdny cvičení pod dohledem profesionálních trenérů. S finalisty cvičily i známé osobnosti jako například: Lou Fanánek Hagen, Zdeněk Podhůrský, Jitka Asterová, nebo Miloš Pokorný z dua Těžkej Pokondr. Vítěze vybrala porota dle dosažených výsledků v úbytku hmotnosti a zmenšení obvodu pasu, podle fotografií finalistů v plavkách před soutěží a po ní, důležitá pro konečné umístění byla rovněž snahu a dispozice k přeměně postavy.

Veronika

Veronika se účastnila soutěže Zhubni do plavek s VZP, kdy pod mým vedením zhubla 24 kilogramů a zmenšila obvod pasu o více než 30 centimetrů.

Barbora

Barbora se účastnila soutěže Zhubni do plavek s VZP, kdy pod mým vedením zhubla 11 kilogramů a zmenšila obvod pasu o více než 20 centimetrů.