Cvičení s osobním trenérem
Nahrávám...

Cvičení s osobním trenérem

Našima rukama prošly již stovky klientů! S oblibou s námi spolupracují i známé osobnosti, které jsou pro nás skvělou vizitkou a pro Vás mohou být zdrojem inspirace i motivace!

Chcete zhubnout přebytečná kila? Nabrat svalovou hmotu? Odstranit bolesti zad a krční páteře pomocí rehabilitačního cvičení? Nebo sestavit jídelníček? Jste na správném místě.

Jmenuji se Vladimír Hirka a působím jako osobní trenér a výživový poradce již více než 20 let. Za tuto dobu prošlo mýma rukama více než 1 300 spokojených klientů. Sestavil jsem kolem sebe tým odborníků, kteří mi nyní pomáhají, abych Vám mohl poskytnout ještě kvalitnější služby.

 

Každý klient je unikátní, a tak vyžaduje osobní přístup.

Nebojte se udělat první krok, nyní nabízím ukázkový týden cvičení zdarma. Jeden z mých nedávných klientů, pan Josef, popsal naši velice úspěšnou spolupráci i na serveru kaloricktabulky.cz. Přečtěte si ji a pak si zarezervujte si svoji úvodní konzultaci!

Josef

Josef začal pod mým dohledem pracovat na svém zdraví přibližně před jedním rokem. Jeho program se skládá z rehabilitačního cvičení, klasického cvičení a jógy. Sestavil jsem mu i jídelníček  na míru a celé je to doplněné bylinami dle TCM. Za tuto dobu se Josefovi povedlo shodit neuvěřitelných 56 kilogramů a více než 45 centimetrů v pase. Naše spolupráce nekončí, máme vytyčené další cíle a já vím, že Josef jich dosáhne.
Josef - klient osobního trenéra Vladimíra Hirky
Josef - klient osobního trenéra Vladimíra Hirky